Stylizacja Fryzur Kraków

Stylizacja Fryzur Kraków

Fryzjer Kraków to idealne miejsce na metamorfozę naszych włosów.

Piękny makijaż, zadbane paznokcie oraz idealna fryzura w Fryzjer Kraków to klucz do sukcesu i dobrego samopoczucia. A wszystko to w jednym miejscu! Aby zgłębić historię fryzjerstwa musimy cofnąć się aż do czasów starożytnych.
Już wtedy dbano nie tylko o ciało i piękny wygląd, ale także o fryzury.

W starożytnym Egipcie włosy czesano na gładko lub układano je na kształt fryzury “pazia”. Bardzo często korzystano także z peruk, które były wyznacznikiem wysokiej pozycji społecznej. Pleciono także warkoczyki lub farbowano włosy za pomocą henny. W starożytnej Grecji układano włosy nad karkiem oraz czesano na “płasko”. Przykładano wtedy dużą wagę nie tylko do fryzur, ale także do strojów czy biżuterii.

Starożytni Rzymianie preferowali zaś jasne blondy lub rudości. Farbowano włosy za pomocą henny oraz eksponowano je na słońce, aby rozjaśnić. Fryzury miały wyglądać naturalnie. Mężczyźni nosili krótkie fryzury, kobiety lubowały się w lokach i falach oraz bardzo często upinały włosy na czubku głowy. Kolejne epoki, jak średniowiecze preferowały przykryte włosy z uwagi na duży wpływ kościoła oraz religii Kolejne epoki powracały do pierwotnych wzorców starożytnych.

Mary Sophie - Makijaż, Wizaż Kraków

Dodatkowe Informacje

We fryzjer kraków dopasujemy idealnie fryzurę do Twoich preferencji. Marzysz o podniesionych, natapirowanych włosach rodem z lat 60-tych? Nie ma problemu! Zrobimy to dla Ciebie!

A może masz ochotę na zmianę swojego looku i krótkie efektowne cięcie wrspełnienia
Oferujemy kompleksowe usługi fryzjerskie takie jak: cięcie, pielęgnacja, az z farbowaniem na jasny, platynowy blond? Wszystko to jest do zrobienia!

Oferujemy kompleksowe usługi fryzjerskie takie jak: cięcie, pielęgnacja, koloryzacja czy stylizacja fryzur na wielkie wydarzenia jak ślub, studniówkę czy inne przyjęcia okolicznościowe.

Posiadamy własny autoklaw, dzięki któremu oferujemy sterylnie czyste narzędzia dla każdego z Klientów.

Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach do pielęgnacji włosów, ciągle szkolimy się, aby móc zaproponować najnowsze trendy naszym Klientom.

Nasze stylistki posiadają wykształcenie kierunkowe oraz uczestniczą w wielu kursach, które podnoszą ich kwalifikacje.

Zapraszamy także do odwiedzenia Stylizacja paznokci Kraków oraz zapisów na inne oferowane usługi,takie jak: bodypanting kraków, charakteryzacja filmowa kraków,
charakteryzacja kraków, fryzury kraków, makijaż kraków, makijaż okolicznościowy kraków, tatuaże airbrush kraków, fryzjer kraków, manicure hybrydowy kraków, stylizacja brwi kraków, studio fryzur kraków.

We Fryzjer Kraków dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne zniżki na nasze usługi oraz kartę stałego Klienta. Każda Klientka jest traktowana indywidualnie w przyjaznej atmosferze oraz przy filiżance herbaty, tak aby mogła zrelaksować się po ciężkim dniu.

Fryzjer Kraków to miejsce, w którym zrelaksujesz się oraz wyjdziesz odmieniona/-y! Fryzjer Kraków to strefa relaksu oraz profesjonalnych usług z zakresu makijażu, manicure oraz fryzjerstwa.

Zapisy Online

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

  Zadzwoń do nas

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  (+48) 509 437 883

  Napisz do nas

  Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy również kontakt e-mailowy – zapraszamy do kontaktu.

  kontakt@mary-sophie.pl