Stylizacja Brwi Kraków

Stylizacja Brwi Kraków

Stylizacja brwi Kraków to miejsce, gdzie zadbamy właściwie o oprawę Twoich oczu.
Oczy to zwierciadło duszy a w Stylizacja brwi Kraków to idealne miejsce, gdzie w sposób bezpieczny oraz perfekcyjny zajmiemy się regulacją, farbowaniem i laminacją Twoich brwi.

Henna jest produktem znany od wieków i ma pochodzenie roślinne. Starożytni Egipcianie stosowali hennę do farbowania włosów, skóry a nawet paznokci. Wojownicy Masajów zaś malowali swoje twarze, aby podkreślić swój plemienny status.

Współcześnie henna przeżywa renesans i jest coraz bardziej popularna w farbowaniu brwi i rzęs. W Stylizacja brwi Kraków pracujemy na hennie najwyższej jakości, która utrzymuje się do dwóch tygodni na skórze oraz do sześciu tygodni na włoskach.

W Stylizacja brwi Kraków przed każdym zabiegiem wykonywana jest także próba uczuleniowa oraz wypełniana ankieta przez Klientkę, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Manicure i Pedicure Kraków

Dodatkowe Informacje

Na samym początku zabiegu w Stylizacja brwi Kraków zostanie wykonana tak zwana architektura brwi wraz z geometrią. Dzięki niej Klientka będzie mogła zapoznać się z proponowanym kształtem brwi, który będzie dopasowany do kształtu twarzy oraz idealnie wymierzony.

Kolejnym etapem będzie odpowiedni dobór koloru henny. Kolor będzie dobierany pod kątem koloru włosów Klientki oraz odcienia – chłodnego czy ciepłego.

W Stylizacja Brwi Kraków staramy się także sugerować osobistymi preferencjami Klientek oraz jak bardzo intensywny ma być efekt zabiegu.

Wraz z farbowaniem wykonywana jest także regulacja brwi. Usuwane są włoski, dzięki temu uzyskujemy właściwy kształt łuku brwiowego.

Do powyżej opisanego zabiegu w Stylizacja Brwi Kraków polecamy także laminację oraz botoks brwi i rzęs.

Jeśli brwi są niesforne oraz trudne do ułożenia laminacja jest idealnym zabiegiem, który odpowiednio ułoży włoski, odżywi je oraz zregeneruje.

Sama procedura polega na trwałej zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosków.

Za ten proces odpowiedzialny jest kwas tioglikolowy, który ma wpływ na wiązania dwusiarczkowe. W pierwszym etapie zabiegu rozrywa je, a następnie tworzy nowe.

Łuska włosa zostaje otwarta, dlatego tak ważny jest kolejny etap zabiegu, który ma za zadanie silną regenerację oraz zamknięcie włosków.

Produkty, które są używane do botoksu oraz laminacji brwi zawierają w sobie olejki roślinne oraz keratynę, które mają właściwości nawilżające oraz tworzą okluzję na włoskach.

Laminacja i botoks jest także rekomendowana dla osób, które wykonały zabieg farbowania, regulacji brwi i rzęs.

Przeciwwskazań do henny rzęs:

 • choroby zakaźne
 • stany alergiczne i zapalne skóry w okolicach oczodołu
 • dermatozy np. łuszczyca czy Atopowe Zapalenie Skóry
 • uszkodzenia i choroby oka np. jęczmień, gradówka czy zapalenie spojówek
 •  tiki nerwowe w postaci nadmiernego mrugania oczami
 • uszkodzenia i otarcia naskórka w miejscu, którego zabieg dotyczy
 • soczewki kontaktowe (należy je zdjąć przed zabiegiem)
 • wykonane w niedługim odstępie czasu zabiegi takie jak mikrodermabrazja (związane ze złuszczaniem naskórka)

Przeciwwskazania do botoksu oraz laminacji brwi i rzęs:

 • w ciągu dwóch ostatnich lat chorowały na nowotwory,
 • borykają się ze świeżymi, niezabliźnionymi ranami w obrębie brwi,
 • cierpią na grzybice skóry, w szczególności w obrębie twarzy,
 • zmagają się z chorobami bakteryjnym albo wirusowymi,
 • mają choroby alergiczne oczu albo alergie skóry,
 • są w trakcie chemioterapii
 • w ostatnim czasie poddały się operacjom plastycznym w obrębie oczu.

Zapraszamy także do odwiedzenia Stylizacja brwi Kraków oraz zapisów na inne oferowane usługi,takie jak: bodypanting kraków, charakteryzacja filmowa kraków,
charakteryzacja kraków, fryzury kraków, fryzury kraków, makijaż kraków, makijaż okolicznościowy kraków, tatuaże airbrush kraków, fryzjer kraków, manicure hybrydowy kraków, stylizacja paznokci kraków.

Zapisy Online

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

  Zadzwoń do nas

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  (+48) 509 437 883

  Napisz do nas

  Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy również kontakt e-mailowy – zapraszamy do kontaktu.

  kontakt@mary-sophie.pl